ZAWSZEAKTYWNI,

zawsze w dobrej formie

Na Górze Kamieńsk odbyła się edycja zimowa imprezy biegowej TRAIL Kamieńsk. Uczestnicy, którzy zdecydowali się na start na dystansie 30 km do pokonania mieli jedną pętlę z licznymi zbiegami i podbiegami oraz niezapomnianymi widokami. Do zawodów zgłosiło się blisko 300 zawodników z całej Polski, którzy do wyboru mieli dwa dystanse: 6 km i 30 km. W biegu na 6 km pierwsze miejsce zajął Błażej Skowroński z Koluszek (czas 26 min.). Na dystansie 30 km pierwsze miejsce zdobył Artur Kamiński z gminy Sadkowice (czas 2 h 12 min.).
Najlepszym zawodnikiem powiatu radomszczańskiego na dystansie 30 km został Robert Gołębiowski z Radomska. W biegach udział wzięli zawodnicy Stowarzyszenia AK oraz jego sympatycy: Aneta Gala, Agnieszka Próchnicka, Jarosław Brzozowski, Mariusz Palka, Damian Paluszczak, Marcin Grządzielski, Kamil Bąkowicz, Michał Sewerynek, Łukasz Jaskurzyński, Marcin Witalewski.

Ultra Kamieńsk

Organizatorem imprezy był inesSport oraz Klub Sportowy Alaska. Stowarzyszenie Aktywni Kamieńsk było partnerem przy organizacji imprezy. Zadaniem naszego Stowarzyszenia była pomoc przy organizacji biegów m.in. wyznaczenie i oznakowanie trasy biegów, pomoc przy uporządkowaniu miejsca imprezy.
Patronat nad imprezą objęli Starosta Powiatu Radomszczańskiego i Burmistrz Kamieńsk

Mamy przyjemność po raz drugi zaprossascasdascić Państwa do uczestnictwa w biegu Tropem Wilczaym. W tym roku przygotowaliśmy dla państwa bieg na dystansach 2 i 5 kilometrów